کی لس استارتر

کی لس استارتر

کی لس استارت ( کیلس ) سیستم استارت بدون کلید خودرو است که به جهت ارتقا امنیت بیشتر خودرو طراحی گردیده است.

نحوه عملکرد این سیستم بدین گونه است که جهت استارت خودرو می بایست ریموت دستگاه در نزدیگی خودرو موجود باشد و  راننده با فشار پا بر روی ترمز و زدن دکمه استارت ، اقدام به روشن نمودن خودرو  نماید.

الزام اینکه پای راننده بر روی ترمز باشد ، امنیت خودرو را در زمان روشن شدن خودرو بالا می برد و از حرکت ناگهانی و احتمالی خودرو جلوگیری می نماید.

همچنین روشن کردن خودرو برای سارقین نیز به سادگی سیستم های کلیدی نیست زیرا نمی توان به راحتی و باز کردن دکمه استارت و اتصال دو سیم ، خودرو را روشن نمود!

سیستم استارت کی لس مدت ها است که بر روی خودروهای روز دنیا نصب می گردد و اکنون نیز با ورود و یا تولید خودروهای با تکنولوژی جدید در ایران ، این سیستم به عنوان آپشن بر روی برخی خودروها نصب می گردد.

اکنون با ورود پک این سیستم به بازار ، انحصار آن فقط در اختیار برخی خودرو های گران قیمت نیست و هر شخصی می تواند برای خودرو خود از این سیستم را نصب نماید.

شرکت تک گارد خودرو ، وارد کننده انواع سیستم کیلس برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد و خدمات نصب این سیستم را به درخواست مشتری در محل پارکینگ شرکت و یا در محل مشتری  انجام می دهد.

تک گارد خودرو

تماس آسان با کلیک بر روی شماره های زیر:

آدرس : غرب تهران-ستاری شمال به جنوب-داخل خروجی آیت الله کاشانی غرب-بریدگی کارواش دانش بنیان کوروش-انتهای کارواش - تک گارد خودرو

نصب سیار و مشاور آنلاین در واتس آپ : 09358302005


مقایسه کالا (0)


کیلس استارت خودرو

کیلس استارت خودرو

کی لس استارتر انواع ماشین موجود برای انواع خودرو های داخلی و خارجیدارای دو ریموت به دلخواه مشتریسیستم امنیت بسیار بالا با کد غیر قابل هک دیجیتالی..

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

گارانتی و خدمات پس از فروش


تک گارد خودرو  نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش  برندهای رودناو RoadNav ،وینکا ، ویکسن ، رود روور ، هانستون ، کاسکا ، MTX ، کنوود ، پایونیر ، موتوو ، ویکسن و ویگو پلاس در تهران- ایران 


فروش انواع ضبط و پخش و سیستم مولتی مدیای استوک و دست دوم ماشین با ضمانت